Sıkca sorulan sorular

  • Web sitesi açmak istiyorum fiyatlar çok farklı ve değişken? Neden?

Altyapı içi harcanan ücretler bir çok firma için ortalama eşittir. Fakat fiyat farkları hedef kitle belirlenmesi, satış stratejisi ve çoğunlukla en önemlisi hizmetin niteliği ile orantılıdır. Bir internet sunucusu üzerinde bir çok web sitesi barındırılabilir fakat optimum değer aşılırsa maliyet düşeceği gibi tüm hizmet alan kişilerinde hizmet kalitesi düşer ve sorunlar yaşanır. Bir web sitesi yaptırmak ciddi bir iştir ve düşük bir fiyatlandırma ile verilecek hizmetten şüphe edilmelidir.

  • Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?

Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Aksi belirtilmedikçe fatura, ödemeyi yapan kişi adına kesilir. Dilerseniz faturanız posta ile veya taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz.

  • Websitenize SEO ne fayda sağlar ?

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu websitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar.

  • Sosyal medyanın faydaları nelerdir?

Sosyal medya yönetimi ile daha düşük maliyetle reklam, kampanya, duyuru ve yapmış olduğunuz aktivitelerden direk olarak haberdar olacak olan hedef kitlenizin markanızı daha iyi tanımasına yardımcı olunmaktadır. Bu durum hedef kitle ile markayı yakınlaştırmakta ve iletişimi yüksek tutarak marka değerinizi arttırmaktadır.

© 2016 Bivate. All rights reserved | Design by Bivate