Web içerik yönetim sistemi

Sizin tarafınızdan kontrol edilmek amacı ile tasarlanıp programlanan web sayfaları , size vermiş olduğumuz şifre ile yönetici panelinize giriş yaparak, site içersinde yer alan tüm sayfaların düzenlenmesi işlemini hiçbir firmaya gerek duymadan istediğiniz zaman içersinde yapabilme olanağı sunan sistemdir. İçerik Yönetim Sistemi, istenilen özelliklere göre programlanmaktadır. Web sayfanız yayına geçtikten sonra, şirketinizden bilgisayarı az bilen personelinizin bile kontrol edebileceği basitlikte olacağından çok kısa bir eğitim sayesinde hemen öğrenecektir.

Programlamasını yaptığımız içerik yönetim sistemlerinin hostingi bizim serverlarımızda tutulan web sayfalarına bir yıl boyunca teknik destek veriyoruz. İçerik Yönetim Sistemi , ürün güncelleme, kategori güncelleme, anket, döviz kuru, haber yönetimi, duyuru yönetimi, ziyaretçi istatistikleri, üyelik sistemi, e-bülten (maillist), forum, sayfa yönetimi, sık sorulan sorular gibi özellikler ile istediğiniz farklı özelliklerde de programlanabilir.

Ben sitemle ilgilenemem diyorsanız Bivate Ekibi sizin için web sitenizi periyodik olarak dilediğiniz zaman aralıklarına göre güncelleme işlemi yapmaktadır. Güncelleme ücretleri ve daha fazla bilgi için bizi arayınız..

Meta etiket: Web içerik yönetim sistemi

© 2016 Bivate. All rights reserved | Design by Bivate